ACİL SERVİSİMİZ İLE HİZMETİNİZDEYİZ

CUMARTESİ GÜNLERİ DE HİZMET VERMEKTEYİZ.
09.00 - 12.30

TENİSÇİ DİRSEĞİ VE
TOPUK DİKENİ TEDAVİSİ

arrow
arrow

Hasta Hakları ve Sorumlulukları

Doktorunuza
Danışın

Nöbetçi
Eczaneler

İstek ve
Önerileriniz

Tanı
Araçları

Tıbbi
Birimler

ÖZEL ZÜBEYDE HANIM TIP MERKEZİ

1989 yılından itibaren Karşıyaka'da faaliyet gösteren Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi, ilk kurulduğu yıllarda poliklinik olarak hizmet vermiş, artan ihtiyaç doğrultusuna genişletilerek tıp merkezine dönüştürülmüştür. Merkezimiz 3 kat ve yaklaşık 1000 m2 kapalı alanda faaliyet göstermektedir. Yenilenen alt yapısı ve uygulamalarıyla, hasta memnuniyetini artırmadaki kararlılığı ile 25 yıldır bölge halkının sağlık ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Hastalarımızın ihtiyaçlarına yönelik en iyi kalitede hizmet vermek önceliğimiz, verdiğimiz hizmete sahip çıkmak ve sonrasındada hastalarımızın yanında olmak görevimizdir.

Zübeyde Hanım Tıp Merkezi sahip olduğu görev anlayışı ve merkezimizin konumuna paralel olarak acil servise özel bir önem vermektedir. Gerekli sertifikasyon programlarına katılarak bilgilerini sürekli olarak yenileyen acil servis hekim ve hemşirelerimiz ayrıca hastane içi eğitim programlarıyla da desteklenmektedirler.
Hastanemiz acil servisine başvuran çocuk yaş grubundaki (0-16 yaş) hastalarımız Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı tarafından değerlendirilmektedir. Yetişkin hastalarımızın ise teşhis ve tedavileri Acil Servis Hekimi tarafından yapılır. Acil Servis Hekiminin gerekli görmesi halinde ilgili branş hekimi konsültasyona davet edilir.