ACİL SERVİSİMİZ İLE HİZMETİNİZDEYİZ

CUMARTESİ GÜNLERİ DE HİZMET VERMEKTEYİZ.
09.00 - 12.30

TENİSÇİ DİRSEĞİ VE
TOPUK DİKENİ TEDAVİSİ

arrow
arrow

Hasta Hakları ve Sorumlulukları

Doktorunuza
Danışın

Nöbetçi
Eczaneler

İstek ve
Önerileriniz

Tanı
Araçları

Tıbbi
Birimler

ÖZEL ZÜBEYDE HANIM TIP MERKEZİ

1989 yılından itibaren Karşıyaka'da faaliyet gösteren Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi, ilk kurulduğu yıllarda poliklinik olarak hizmet vermiş, artan ihtiyaç doğrultusuna genişletilerek tıp merkezine dönüştürülmüştür. Merkezimiz 3 kat ve yaklaşık 1000 m2 kapalı alanda faaliyet göstermektedir. Yenilenen alt yapısı ve uygulamalarıyla, hasta memnuniyetini artırmadaki kararlılığı ile 25 yıldır bölge halkının sağlık ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Hastalarımızın ihtiyaçlarına yönelik en iyi kalitede hizmet vermek önceliğimiz, verdiğimiz hizmete sahip çıkmak ve sonrasındada hastalarımızın yanında olmak görevimizdir.

Zübeyde Hanım Tıp Merkezi Kadın Hastalıkları ve Doğum birimi diğer alanlarda olduğu gibi bu alandada yüksek standartlarda, çağdaş ve güvenilir hizmetler sunmaktadır.
Kendi alanında, tıp dünyasındaki her gelişimi yakından izleyen ve uygulayan  Kadın Hastalıkları ve Doğum polikliniğimiz  kadın hastalıkları, hamilelik takibi, doğum öncesi ve doğumla ilgili problemlerin çözümünde de modern tıbbın tüm olanaklarıyla hizmet vermektedir.4 Boyutlu ultrason ile hasta takibi ve tetkikleri merkezimizin son teknolojik adımlarından biridir.