ACİL SERVİSİMİZ İLE HİZMETİNİZDEYİZ

CUMARTESİ GÜNLERİ DE HİZMET VERMEKTEYİZ.
09.00 - 12.30

TENİSÇİ DİRSEĞİ VE
TOPUK DİKENİ TEDAVİSİ

arrow
arrow

Hasta Hakları ve Sorumlulukları

Doktorunuza
Danışın

Nöbetçi
Eczaneler

İstek ve
Önerileriniz

Tanı
Araçları

Tıbbi
Birimler

ÖZEL ZÜBEYDE HANIM TIP MERKEZİ

1989 yılından itibaren Karşıyaka'da faaliyet gösteren Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi, ilk kurulduğu yıllarda poliklinik olarak hizmet vermiş, artan ihtiyaç doğrultusuna genişletilerek tıp merkezine dönüştürülmüştür. Merkezimiz 3 kat ve yaklaşık 1000 m2 kapalı alanda faaliyet göstermektedir. Yenilenen alt yapısı ve uygulamalarıyla, hasta memnuniyetini artırmadaki kararlılığı ile 25 yıldır bölge halkının sağlık ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Hastalarımızın ihtiyaçlarına yönelik en iyi kalitede hizmet vermek önceliğimiz, verdiğimiz hizmete sahip çıkmak ve sonrasındada hastalarımızın yanında olmak görevimizdir.

İç hastalıkları (dahiliye) birimi erişkin bireylerin tüm sağlık problemleri için ana bölümdür.
Dahiliye bölümü kendi içinde bir çok yan dala ayrılmakla birlikte konulan teşhis doğrultusunda tüm tıbbi bölümlerlede iş birliği içierisindedir. Gerektiğinde hastayı ilgili bölüme yönlendirerek hastanın sağlık problemlerini çözüme ulaştırır.
Merkezimizde iç hastalıkları hizmeti uzman hekimler tarafından kesintisiz hizmet vermektedir. Ayaktan poliklinik muayeneleri takip ve tedavileri diğer branşlarla konsültasyon hizmetleri ve check-up programları bu hizmet kapsamında bulunmaktadır.
Check-up belirli aralıklarla verilen sağlık taramasıdır. Bu taramada birçok hastalığa erken teşhis sağlanmakta ve tedavisi yapılmaktadır.
Merkezimize başvuran kişinin yaşına ve şikayetlerine uygun check-up programı belirlenmektedir.